logo

Kurumsal

Kaliteden Ödün Vermeden...

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yenilik ve ilerlemeyi hedef edinen bir anlayışla günümüze kadar gelmiştir. Arsoy Mimarlık  hizmet götürmeyi tek bir alanda yapmamış hizmet çeşitleriyle beraber sınır tanımayan anlayışı ile rakiplerinden sıyrılmayı başarmıştır.

İşini titizlikle yapan profesyonel ekipleriyle kalbinin attığı pek çok ülkeye mimarlık alanında hizmet götürmektedir. Hem tasarım hem de uygulamayı kendi bünyesinde yapabilen, Mimarlık alanında her zaman yenilik ve farklılığın temsilcisi olan firmamız Ülkemiz başta olmak üzere Almanya, İtalya, Hollanda, Dubai gibi pek çok ülkeye hizmet götürmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren Arsoy Mimarlık aynı zamanda fuar ve organizasyonlar için de hizmet vermektedir. Hem yurtiçi hem de yurt dışında faaliyetlerini yürüten Arsoy Mimarlık kalite ve memnuniyeti birleştirerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İşinde uzman ekibimiz tarafından ürüne yönelik tasarım ve uygulama yapan firmamız anahtar teslim olarak en kısa sürede projeyi size sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Belirlediğiniz hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak hizmet veren Arsoy Mimarlık ‘’ AVM ve CADDE Mağazaları, MİMARİ / İÇ MİMARİ , STAND , ENDÜSTRİYEL tasarım ve uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Özel tasarım ekibini sizin hizmetinizde bulunduran firmamız, istekleriniz doğrultusunda bir proje hazırlayarak uygulamasını oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Arsoy Mimarlık, bu memnuniyet sayesinde büyüyüp, gelişerek günümüze kadar gelmeyi başaran ve adından sıkça söz ettiren öncü firmalardan biri olmuştur.

KALİTE POLİTİKASI

Güven kaybını en büyük sorun olarak gören firmamız, her zaman en iyi hizmeti, işlevsellik ve kalite ile birleştirerek sunmayı başarmıştır. Güven ve referans ile ilerleyen Arsoy Mimarlık yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

0

Tamamlanmış Proje

0

Mutlu Müşteri

0

Farklı Ülkedeyiz